Fórum

Region: CZ/SK

Rychlost progresu

Strana 1 / 1

« Zpět na přehled témat

Zdravím, snažím se hrát, nicméně hra mi přijde po dosažení lvl 15 strašně pomalá, je to záměr? Jka může někdo být už 180. lvl? Díky.

03.07.2024, 11:13

Zdravím,

děkuji za dotaz!

Ve hře je cíleně nastaveno do 10. úrovně méně zkušenostních bodů, aby mohl hráč rychleji postupovat a osvojit si základy toho, jak hra funguje.

Poté se postup trochu zpomalí, jednak postupným zvyšováním potřebných zkušenostních bodů, tak také tím, že např. klesá počet energetických lektvarů v záložním inventáři.

Hráči, kteří jsou na nejvyšších úrovních, začali od prvního dne spuštění prvního serveru - v tuto chvíli je to již cca 11 měsíců. Nutno také podotknout, že na začátku se objevil problém, při kterém bylo možné získávat větší množství energetických lektvarů, a tím urychlit postup.

Pracujeme nyní na sérii možných zlepšení, které hru prodlouží a nabídnou více herního obsahu (např. nová mapa a nové dungeony). Díky tomu bude potenciálně možné postup hrou trochu zrychlit, je ale zatím příliš brzo mluvit o konkrétních detailech.

Pokud by bylo něco nesrozumitelné, nebo jsi měl více dotazů, rád se pokusím pomoct.

Díky!

03.07.2024, 15:30

Zdravím, díky za odpověď. Šlo mi právě o to, že vyčerpám denní energii a udělám max 1 lvl na levelu 17, přijde mi to dost pomalé, jinak zajímavá hra.

03.07.2024, 17:19

Udělat jednu úroveň za den je poměrně rychlý postup :)  Hra je cíleně řešena tak, aby nešla dohrát například za týden nebo za měsíc, spíše jde o postupné zlepšování postavy a zdolávání postupných milníků, například dokončení dungeonů.

Našim cílem pro další vývoj proto je, aby hráči měli stále nějaké výzvy a cíle a nestalo se rutinní hraní nezáživné.

03.07.2024, 19:11

Rozumím, děkuji, je pravda, že teď prostě odklikám a jdu off, ani aréna nejde dělat nijak moc často. Což je fajn, nemusím u toho sedět tak dlouho.

04.07.2024, 11:20

Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.

Chceš-li přidat komentář, přihlaš se, nebo si můžeš vytvořit účet a komunikovat na fóru.